Prepáčte, stránka "offcanvas-col1" neexistuje.

Prepáčte, stránka "offcanvas-col2" neexistuje.

Prepáčte, stránka "offcanvas-col3" neexistuje.

Prepáčte, stránka "offcanvas-col4" neexistuje.

Zistite, čo je aktuálne

NOVINKY

Kúpa auta z druhej ruky môže byť poriadny risk. Podvody možno odhaliť pomerne ľahko. Ak sa budete držať našich tipov, kúpe perfektné ojazdené auto, ktoré vám bude slúžiť ešte roky.

Plánujete si kúpiť ojazdené auto? Ak ste sa rozhodli oželieť vôňu novučičkého auta a kúpiť radšej jazdené, pripravili sme pre vás zoznam vecí, ktoré pri kúpe treba rozhodne sledovať.

Pri podnikaní je dôležitý najmä čas, ktorý častokrát šetrí peniaze. Pre predajcov áut je preto Auton tou správnou voľbou. Čím všetkým sa, ale môže pochváliť a uľahčiť vám prácu? 

Vedeli ste, že AUTON  nie je “len” software? Mnohí si AUTON predstavujú ako program do počítača. Avšak AUTON je vlastne super nadupaná web stránka, ktorú môžete plne využívať.

Predávate ojazdené vozidlá? V tom prípade by ste mali zvýšiť pozornosť. Ak nemáte aktuálny výpis z Registra prevádzkových záznamov vozidla (tzv.: RPVZ) môže vám hroziť vysoká pokuta!

Ešte v roku 2016 vznikol tzv. Register prevádzkových záznamov vozidiel (RPZV). Do registra sa povinne zaznamenávajú najazdené kilometre vozidla počas jeho prevádzky až do jeho vyradenia, aby sa zamedzilo ich neoprávnenej manipulácii.