Prepáčte, stránka "offcanvas-col1" neexistuje.

Prepáčte, stránka "offcanvas-col2" neexistuje.

Prepáčte, stránka "offcanvas-col3" neexistuje.

Prepáčte, stránka "offcanvas-col4" neexistuje.

Čo všetko by mal mať softvér pre váš autobazár?

Čo všetko by mal mať softvér pre váš autobazár?

Pri podnikaní je dôležitý najmä čas, ktorý častokrát šetrí peniaze. Pre predajcov áut je preto Auton tou správnou voľbou. Čím všetkým sa, ale môže pochváliť a uľahčiť vám prácu? 

Autá máte vždy pod kontrolou!

Výhodou aplikácie je najmä fakt, že všetky autá nájdete pod jednou „strechou“. Navyše sa do Autonu môžete pripojiť prostredníctvom tabletu, smartfonu či počítača. Ľahko si tak pozriete aktuálnu ponuku, ale aj predané vozidlá. Vo vyhľadávači si pohodlne zadáte údaje o vozidle, ktoré hľadáte. V detaile sa vám zobrazia potrebné informácie o vozidle a dokonca aj to, koľko ľudí si dané vozidlo už prezeralo. 

Dokonalý prehľad

Vďaka aplikácii Auton budete mať všetky informácie o zákazníkoch. Odpovie vám na otázky kam ste auto predali, aké zmluvy ste vystavili a zobrazí kúpnu cenu. Okrem toho, si pomocou softvéru vytvárate databázu zákazníkov, s ktorými si môžete budovať vzťahy a zvýšiť tak hodnotu vlastnej značky. 

Register prevádzkových záznamov vozidla

Softvér nezabúda ani na povinnosť zasielať informácie o všetkých vykonaných predajoch vozidiel do Registra prevádzkových záznamov vozidiel - RPZV. Jedným klikom tak môžete zašlete všetky potrebné údaje o vozidle.

Jednoduchá tlač

Venujte viac času samotnému predaju! Cenovky k autám, taktiež  zmluvy si vytlačíte v priebehu pár sekúnd. Vďaka tomu svoju pozornosť môžete zamerať smerom k spokojnosti zákazníka. 

Automatický export

Na jedno kliknutie vyexportujete všetky informácie o aute spolu s vašim logom na fotkách a popisom na najvyhľadávanejšie portály v oblasti predaja áut – autobazar.sk a autobazar.eu.

Jednoducho, práca so softvérom Auton je ľahká a plná výhod, tak prečo ho nevyskúšať? 

Ísť späť